Panny Młode

Darczyńca, Partner, Media

Współpraca może przybrać trzy główne formy: patronat (osobowy i medialny), współorganizację oraz darowiznę, które nie wykluczają się nawzajem.

Patronat Medialny i promocja

Patronat obejmują nad akcją media – telewizja, radio oraz wydawnictwa prasowe. W latach ubiegłych informacje i relacje z Akcji pojawiały się m.in. w Magazynie Ślubnym, Głosie Wielkopolskim, Radiu Merkury, Radiu Eska, WTK, TVP Poznań, Polsacie TVN (Dzień Dobry TVN) oraz TVN24, a także na wielu portalach internetowych. Więcej w zakładce Media o Nas.

W zamian za Patronat oficjalny podmiot patronujący jest promowany w kontekście danej edycji na stronach Akcji oraz w konkretnych przypadkach także w publikacjach z Akcją związanych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy także osoby fizyczne. Osobowy Patronat Medialny obok funkcji reklamowych buduje także pozytywny wizerunek.

Patronat Osobowy i instytucjonalny może się wiązać wyłącznie z promowaniem Akcji, może także przybrać formę datku finansowego dla dziecka.

Odpowiedzialność społeczna firm – współpraca

Jako Darczyńca możesz pomóc – pomagając jednocześnie sobie!

Darowizna obejmuje firmy, instytucje i osoby, które na czas akcji udostępnią materiały umożliwiające wykonanie dla firmy płatnych zdjęć reklamowych. Przekazując środki na rzecz naszej akcji – bezpośrednio konto dziecka, masz szansę na otrzymanie wyjątkowych materiałów reklamowych do wykorzystania marketingowego.

Wiele Firm biorąc za przykład korporacje międzynarodowe powołuje własne działy i jednostki organizacyjne mające na celu działania prospołeczne z wykorzystaniem zasobów firmy. Wykorzystuje się do tego możliwości techniczne firmy, produkty, zasoby ludzkie, ale przede wszystkim przychody.

Nasza Akcja jest dedykowana Przedsiębiorcom. Świadomym swoich możliwości, oraz świadomym zalet łączenia biznesu z dobroczynnością. Biorąc udział w Akcji w zamian za określoną wpłatę na rzecz dziecka otrzymujesz profesjonalne zdjęcia kilkudziesięciu pięknych Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie z Twoim produktem lub w wybranej scenerii związanej z Twoją działalnością! Dodatkowo daje to dużą dawkę długofalowego pozytywnego PR-u w mediach jako firmy świadomej i zaangażowanej społecznie! Akcja ma już za sobą kilka edycji i żyje w świadomości ludzi już od kilku lat.

Ty i Twoja Firma także możecie pomóc.

Nie bądź obojętny.

Współorganizacja

W ramach współorganizacji ważna jest obsługa techniczna imprezy – fotografowie i kamerzysta, obsługa cateringowa, przewozowa (transport Uczestniczek) oraz wizaż.

Współorganizacja może również przybrać formę koordynacji regionalnej w przypadku organizacji Akcji w innym niż Poznań (centrala) mieście.

Pomóż nam POMAGAĆ !

Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób/firm chętnych do wzięcia udziału w promocji, organizacji Akcji i Sponsoringu

Pomóżmy sobie nawzajem! kontakt.

 

Przede wszystkim zapraszamy do udziału Panny Młode – wspaniała zabawa oraz niepowtarzalna okazja, by ponownie założyć ślubną kreację i poczuć Magię! Niesamowita zabawa i cudowna pamiątka, a jednocześnie pomoc małej istocie w potrzebie.

Cel jest szczytny, a akcja wyjątkowa!

ZAPRASZAM.

Agnieszka K. Zywert

Prezes Fundacji Mają Przyszłość

Poprzedni wpis

Sukienki w Poznaniu - ważna informacja

Następny wpis

23 sierpnia 2015. Bydgoszcz, Poznań, Wrocław.