Przekaż darowiznę Dzieciom z akcji Panny Młode

Akcja Panny Młode przybrała w 2014 r. inną formę. (przeczytaj dlaczego i poznaj plany na 2015r.)
W tym roku liczy się realne działanie. Twoje działanie. Jednak nie w blasku fleszy.

Promowanie zbiórki i potrzeb naszych dzieciaków. Zostanie Uczestniczką Akcji 2014 jest równoznaczne z przekazaniem darowizny na leczenie dzieci. Bo to jej główna rola. Faktyczna pomoc wyrażona w środkach finansowych. 

Trójka naszych Podopiecznych z poprzednich edycji bardzo pilnie potrzebuje wsparcia, dlatego byłe, obecne, ale i przyszłe Uczestniczki Akcji 2015 prosimy o pomoc i aktywność. Zuzia (PM2008), Miłek (PM2012) i Wojtek (PM2014) to wyjątkowe dzieciaki.
Zuzia trafiła wiosną tegoo roku w ciężkim stanie do szpitala. Spędziła tam prawie 2 miesiące i dopiero niedawno opuściła jego mury. Jednak na stałe musi być podłączona pod koncentrator tlenu. Aby zdobyć dla niej sprzęt ułatwiający pionizowanie, a tym samym każdy kolejny oddech, musimy zapłacić jeszcze 3 000 zł.
Miłkowi udało się pomóc – otrzymał wyjątkowy wózek inwalidzki oraz protezy. Jednak nóżki rosną, a leje -mocowania protez do nóg – niestety nie. Aby mógł dalej z nich korzystać potrzebuje 26 000 pln.
Wojtek, po udanej akcji przeszedł stosowne badania , w tym także tomografię komputerową. Po badaniach został zakwalifikowany na intensywny turnus neurologopedyczny. Do opłacenia turnusu zabrakło nam 3 400 zł.

Zostań Uczestniczką Akcji Panny Młode 2014
wybierz i kliknij w kwotę darowizny

Zostaniesz przekierowany na stronę płatności dotpay, gdzie będziesz mógł dokończyć przekazanie darowizny.

Zostanie ona wykorzystana na potrzeby tej trójki wyjątkowych łobuziaków.

25zł

50zł

100zł

inna kwota

Logo Dotpay_210x80

 

PM2014_www_wpis