Panny Młode Wrocław 2015

II edycja we Wrocławiu Akcji Charytatywnej Panny Młode.
Koordynatorem Akcji jest Elżbieta Baraniak – wroclaw@panny-mlode.pl 

IMG_8110mCEL AKCJI: środki finansowe na leczenie i rehabilitację ANIELKI STEFANIAK
(rozszczep kręgosłupa i wodogłowie)

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Mlyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: „Anielka Stefaniak – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

lub SiePomaga:
www.siepomaga.pl/panny-mlode-wroclaw

 

Zapraszamy na filmy Akcji we Wrocławiu!

TRAILER

YouTube Preview Image

FILM

YouTube Preview Image

Sponsorzy Akcji we Wrocławiu

Park Handlowy Bielany – W listopadzie 2015 roku rozbudowujący się Park Handlowy Bielany, już jako Aleja Bielany, przyjmie gości w nowym, jeszcze większym i bardziej nowoczesnym obiekcie. Zaoferuje swoim klientom blisko 200 sklepów znanych i lubianych marek na ponad 145 tys. powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów będzie też parking z 4700 miejsc postojowych – także na parkingu podziemnym, kino Helios, siłownia, a także food court z bogatą ofertą smaków. Nie zabraknie przestrzeni dla najmłodszych w postaci obsługiwanego przez animatorów placu zabaw, na którym dzieci będą mogły bezpłatnie spędzić na zabawie 2 godziny. Po zakończeniu rozbudowy Park Handlowy Bielany zmieni nazwę na Aleja Bielany i stanie się największym centrum handlowym w Polsce.

Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie – CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości,  8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto dane akwarium.

Sky Tower – Galeria Sky Tower to miejsce spotkań, centrum rozrywki i kulturowych wydarzeń. W Galerii znajdziemy popularne marki odzieżowe jak i butki znanych polskich projektantów. Bogata oferta gastronomiczna oferuje kuchnię z najdalszych zakątków świata, natomiast największa w Europie instalacja interaktywna z grami to świetna zabawa dla osób w każdym wieku.

Art Hotelluksusowy, czterogwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia, oferujący noclegi w ekskluzywnych apartamentach. Oferuje  wiele dodatkowych usług, w tym liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

 

Partnerzy Akcji we Wrocławiu

Coco- timegabinet kosmetologii i medycyny estetycznej, świadczący najwyższej jakości usługi kosmetyczne. Wyposażony w ultranowoczesne urządzenia, dzięki którym istnieje możliwość indywidualnego dobrania terapii do potrzeb każdego z klientów.

Twój Mobilny Świat Fryzur Anna Purzycka –  przygoda z fryzjerstwem zaczęła się w roku 99 po zakończeniu szkoły fryzjerskiej egzaminem czeladniczym. I tak miłość i pasja do fryzjerstwa przetrwała do dziś.

Kreomedia zespół specjalistów zajmujących się realizacją wysokiej jakości materiałów video dla klientów indywidualnych (m. in. imprezy okolicznościowe) oraz firm (w tym filmy prezentacyjne, reklamy TV, filmy instruktażowe). 

Art of LookWeronika Krysiak to artystka, która ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Jej unikatowy styl  najwyraźniej widać w fotografii ślubnej. W swojej bogatej ofercie ma także fotografię ciążową, rodzinną, okolicznościową, indywidualną oraz reklamową.

Akoya PhotographyIlona to ceniona fotografka, dla której w fotografii najbardziej pasjonująca jest praca z ludźmi i ich emocjami. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, noworodkowej oraz rodzinnej.

Beauty Artmobilna firma należąca do Andżeliki Wojczyszyn. Zajmuje się profesjonalnym stylizowaniem oraz kreowaniem fryzur damskich  i męskich, zmianą wizerunku, stylizacją, analizą kolorystyczną, retuszowaniem sylwetki. Wykonuje makijaże tradycyjne oraz artystyczne.

OutletSlubny24Wyjątkowy sklep internetowy, w którym nabyć można oryginalne markowe suknie ślubne w atrakcyjnych cenach.

Best Western Plus Q HotelDuży czterogwiazdkowy hotel, którego oferta obejmuje 127 klimatyzowanych pokoi z łazienkami, o nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych wnętrzach.

Sieć Salonów Piękności Denique proponuje swoim klientom usługi z branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Przytulna atmosfera gabinetów, miły i wyspecjalizowany personel z wieloletnim stażem, nowoczesne wyposażenie oraz kosmetyki wyłącznie renomowanych firm – wszystkie elementy mają na celu dostosowanie się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje profesjonalne zabiegi.

Flipside – tworzymy nowoczesne reklamy dla telewizji oraz na potrzeby kampanii internetowych, prezentacje firm i produktów, animacje 2d i 3d oraz animowane infografiki. Nie ma zadań niemożliwych a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pracujemy zarówno dla dużych podmiotów jak i dla małych startupów. Nasza praca jest naszą pasją więc robimy ją najlepiej jak umiemy wkładając w to nasze serce, doświadczenie i sprzęt.

Kasia Nawrot – Pracownia florystyczna stworzona z miłości do piękna. Specjalizacja to florystyka ślubna Wykonuje również, aranżacje kwiatowe sal konferencyjnych, hoteli czy restauracji. Każde zlecenie jest wyzwaniem i  wspaniałą przygodą.

Kwiaciarnia Daria – Kwiaciarnia ta stworzona jest z miłości do kwiatów.

Kwiaciarnia Bławatek – to miejsce, w którym staramy się realizować zamówienie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Rozpoczęliśmy swoją działalność w marcu 2005r. i cały czas staramy się udoskonalać nasze umiejętności. Uczestnictwo w kursach florystycznych, warsztatach oraz licznych pokazach pomaga nam systematycznie powiększać grono stałych, zadowolonych klientów z naszych usług.

Aktualności Wrocław