Panny Młode Poznań 2015

23 sierpnia w Poznaniu odbędzie się 6 edycja Akcji Charytatywnej Panny Młode.

Koordynatorem Akcji jest Kasia Sarbaczewska –(pm@majaprzyszlosc.org.pl) oraz Agata Beczkiewicz (agata.beczkiewicz@majaprzyszlosc.org.pl) – służą wsparciem dla Partnerów i Sponsorów oraz Uczestniczek

CEL AKCJI: środki finansowe na leczenie i rehabilitację
LEONA SZARATY STANISZEWSKIEGO
(czterokończynowe porażenie kończyn, z przewagą kończyn dolnych)
LEon-fundacja-maja-przyszlosc
Fundacja Mają Przyszłość

ul. Mlyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Leon Staniszewski – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

lub SiePomaga:
www.siepomaga.pl/panny-mlode-poznan

 

Zapraszamy na filmy Akcji w Poznaniu!

TRAILER

YouTube Preview Image

FILM

YouTube Preview Image

SPONSORZY 2015

* Port Lotniczy Poznań Ławica – międzynarodowy port lotniczy, jedno z najstarszych lotnisk w Polsce, położone 7 km na zachód od centrum Poznania pomiędzy trasami na Berlin i Buk. Pod względem liczby odprawianych pasażerów jak też pod względem liczby operacji lotniczych jest to obecnie 6. polski port lotniczy.

* King Cross Marcelin Jedna z największych galerii handlowych w Poznaniu, mieści się w niej ponad sto sklepów najpopularniejszych marek.

* MB Motors  Poznań  – istnieje od 2009 roku. Jako wciąż rozwijający się Dealer Mercedes-Benz zapewniamy szeroki zakres usług: sprzedaż nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, likwidacje szkód powypadkowych we własnym serwisie blacharsko- lakierniczym, doradztwo w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń.

* Baltona – Największy operator sklepów wolnocłowych w regionalnych portach lotniczych w  Polsce . Jako lider segmentu Duty Free & Travel Retail posiada  50% udziału w rynku polskim. Baltona jest na najlepszej drodze, aby stać się jednym z wiodących operatorów sklepów wolnocłowych w środkowej i Wschodniej Europie z 50 punktami sprzedaży w 15 lokalizacjach w Polsce, Rumunii, Francji, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii i Ukrainie. Jest wyłącznym operatorem powierzchni komercyjnych  w Gdańsku, Rzeszowie, Poznaniu,  Montpellier i we Lwowie. Ponadto zajmuje się zaopatrywaniem promów, załóg statków i okrętów cumujących w polskich portach morskich, a także zaopatrzeniem placówek dyplomatycznych i militarnychKompleksowa oferta strefy handlowo-usługowej i łatwo dostosowywane formaty do środowiska portów lotniczych, a także selektywna oferta produktowa oferująca łącznie 400 najlepszych marek pozwala  dostarczać doskonały serwis dla wymagających klientów będących w podróży. W 2010 roku spółka pozyskała inwestora strategicznego – Flemingo International Limited z siedzibą w Dubaju. Od czerwca 2011 roku Spółka była notowana na rynku NewConnect, a od stycznia 2013 r. jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

* Hotel Gaja Trzygwiazdkowy hotel, mieszczący się w samym centrum Poznania. W jego eleganckich wnętrzach mieszczą się luksusowe pokoje, sale spotkań, kręgielnia, sala balowa i restauracja.

* Restauracja Gajowa – Wyjątkowa restauracja, której bezsprzecznymi atutami są wykwintne menu i nastrojowe wnętrza. Zlokalizowana przy hotelu Gaja w samym centrum Poznania.

* Salon BP – powstał z myślą o pełnej profesjonalnej obsłudze  coraz bardziej wymagających klientów , dla których ważna jest jakość usług ,doświadczony personel , najwyższej  jakości produkty ,  komfort. Oferuje pełną gamę usług fryzjerskich  i kosmetycznych, łącznie z makijażem.

* Kontakt. Centrum Języków Obcych w Poznaniu – Kontakt to szkoła językowa z 15-letnim doświadczeniem. Charakteryzuje się dbałością o wysoki standard prowadzonych kursów. Organizują zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Oferują kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego i innych języków w małych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania. Kadra szkoły składa się ze świetnie wyszkolonych nauczycieli, wśród których są zarówno polscy lektorzy, jak i native speaker. Nauczanie jest ich sposobem na życie i pasją, którą starają się przekazać swoim słuchaczom. Na rzecz Leona, CJO Kontakt przekazuje 6 voucherów na indywidualne konwersacje z native speakerem z niemieckiego, 4 vouchery na indywidualne konwersacje z native speakerem z hiszpańskiego. Wartość jednego voucheru to 140zł

PARTNERZY 2015

* Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji –  to nie tylko pływalnia. To także hala sportowa, boiska, skatepark, kręgielnia, a nawet odnowa biologiczna, lodowisko i amfiteatr. W tej lokalizacji kończymy Akcję 2015 w późnych godzinach popołudniowych) i zapraszamy na pierwsze, popannowe, kawowe AFTERPARTY!

* Pracownia Sukien Ślubnych Jolanty Dudy – Koprowskiej Pracownia krawiecka o niepowtarzalnym klimacie. Profesjonalny zespół od 1997 roku.spełnia marzenia młodych panien o oryginalnej i unikatowej sukni ślubnej.

* Tamilo sc Firma przewozowa o ugruntowanej renomie, świadcząca usługi na terenie całego kraju. W swojej flocie posiada busy, autobusy i duże autokary znanych marek, pozwalające realizować odpowiednie do potrzeb klienta zadanie przewozowe.

MotoArtur Motocyklowa Szkoła Jazdy i Ośrodek Szkolenia Kierowców, organizująca kursy prawa jazdy kategorii A i B. W trosce o jak najlepszą jakość usług zajęcia prowadzone są przez czynnych instruktorów – motocyklistów.

* Marcin Melanowicz FotobernMarcin Melanowicz to ceniony fotograf, specjalizujący się w fotografii ślubnej (reporterskiej i plenerowej), studyjnej, korporacyjnej oraz rodzinnej. Fotografia ślubna to jego największa pasja. 

* Witold Spisz FotografiaWitold Spisz to artysta specjalizujący się w fotografii ślubnej. Dokumentuje przygotowania ślubne i wesela oraz organizuje wyjątkowe sesje plenerowe. Wykonuje także sesje zdjęciowe dla najmłodszych.

* Paradowscy Fotografia Katarzyna i Rafał Paradowscy to para fotografów z wieloletnim doświadczeniem. Tworzą niepowtarzalne reportaże ślubne oraz profesjonalne sesje narzeczeńskie, ciążowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne.

* Fotoluka Fotoluka to uznany fotograf, tworzący niebanalne sesje zdjęciowe. Jego bogate portfolio zawiera sesje narzeczeńskie, ślubne i ciążowe. Zajmuje się także fotografią okolicznościową (chrzty, komunie, przyjęcia rodzinne) oraz firmową (m. in. spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne).

* Sight Marketing –  marketing podobny jest do układanki – końcowy efekt zapewnia jedynie odpowiednie połączenie odpowiednich elementów. Sight Marketing  zajmie się podczas naszej Akcji relacją filmową.

* WM40 – Wielkopolscy Motocykliści 40+ to nie zrzeszona grupa motocyklistów, udzielająca się na zamkniętym forum internetowym.

* WGM – Wielkopolska Grupa Motocyklowa to działająca od pięciu lat grupa forumowa, zrzeszająca motocyklistów z całej Wielkopolski. Jej członkowie spotykają się na wspólnych spotach, organizują sezonowe atrakcje oraz biorą udział w różnych przedsięwzięciach.

* Studio Oaza Pięknapowstało z pasji i możliwości tworzenia czegoś pięknego i chęci zmian kobiet . W naszym Studiu można skorzystać z usług Dietetyczki , kosmetyczki , masażystki i solarium,  Jesteśmy młodym zespołem , bardzo kreatywnym i otwartym na ludzi.

* Inna Studio  pełny serwis usług florystycznych i dekoracyjnych dla klientów indywidualnych oraz firm.  Kochamy projektowanie i kwiaty…świeże i pachnące, niezwykłe i eleganckie, obfite i luksusowe, wyraziste i proste, czarujące i pełne wdzięku, nieokrzesane i zabawne… Cokolwiek sobie wyobrazisz, zrobimy by tak było!

Marta Wendt Make Up Charakteryzacja  dyplomowany charakteryzator teatralny i makijażystka – Absolwentka Szkoły Makijażu, Perukarstwa i Charakteryzacji „Maska” w Poznaniu. Finalistka VII Mistrzostw Polski Wizażystów SS 2015. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Earthnicity – Piękna Naturalnie, Makijaż na lato 2015. Należąca do MAKEUP ARTISTS AGENCY POLAND – jedynej w Polsce agencji skupiającej ponad 100 najlepszych w Polsce wizażystów, Make-up Artists, stylistów, designerów i stylistów fryzur. Rumieńce, sińce, peruki robi z zamkniętymi oczami..

* Glamour Atelier Dorota Górnik dyplomowana wizażystką, stylistka i stylistka fryzur. Posiada bogate doświadczenie zdobyte zarówno podczas pracy przy makijażach indywidualnych jak i sesjach fotograficznych. Wykonuje makijaże ślubne,(dzienne, wieczorowe oraz do sesji zdjęciowych, także ślubnych) oraz upięcia włosów. Makijaże i fryzury dobierane są indywidualnie według potrzeb i sugestii każdej klientki, przy użyciu profesjonalnych kosmetyków (m.in.: Make up Atelier Paris, Make-up forever, Kryolan, Urban Decay).

* Agata Brodka – wizażystka

* Mikołaj Stefański – stylista fryzur

Jesteś Panną Młodą i chcesz przyłączyć się do Akcji? Wesprzyj Leona: